تبلیغات
بـــصیـــرتـــ صـــادق - جراحت امت اسلام
فان حزب الله هم الغالـــــبون
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
جراحت امت اسلام

از زمان آدم ابو البشر تا زمانی که اسرافیل در صور بدمد کسی به منزلت حضرت محمد ( ص ) نمیرسد و وجود اقدسش یگانه منبع فیض است و منجی آدمیان از ظلمات جهل و تعصب


امروز احساسات پاک و جریحه دار شده مسلمانان در تمام جهان در حال اوج گرفتن است ساختن یک فیلم ظالمانه و ضد انسانی که توهین به سنبل پاک و مقدس مسلمانان بود نفرت و کینه را در دل مسلمانان برانگیخته است پیامبری که مسلمانان را جدا از نژاد و فرهنگ و زبان به پاکی ، عدالت ، نیکوکاری و همدردی فرا خوانده است و همبن فطرت پاک است که انسانها را به توحید و معرفت ذاتی خداوند رهنمون می سازد همین سرشت همگانی است که انسانهای تشنه عدالت را از اندیشه های گمراه کننده نجات میدهد و پایه های تفکر غربی را به چالش میکشد از زمان آدم ابو البشر تا زمانی که اسرافیل در صور بدمد کسی به منزلت حضرت محمد ( ص ) نمیرسد و وجود اقدسش یگانه منبع فیض است و منجی آدمیان از ظلمات جهل و تعصب.

یا مهدی قائم آل محمد ( عج ) بیا که ما از عمق ناپیدای مظلومیت مان صدای آمدنت را میشنویم

این اقدام وقیح و کفرآمیز که توهین به پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی ( صلوات الله علیه ) است باعث خدشه دار شدن شرافت و آزادگی مسلمانان جهان در هر کشوری و در هر نقطه ای از جهان شده است خشم مسلمانان جهان از اندونزی تا فلسطین را درنوردیده و ترس را تا اعماق استخوانهای دشمنان اسلام نشانده است.
 
امروز جهان دو قطبی بین استعمارگران امریکا و ناتو و صهیونیست یک طرف و جهان اسلام از طرفی دیگر پا گرفته است اسلام نابی که بر گرفته از تعالیم عالیه و انسان ساز قرآن و مکتب اهل بیت است که به رهبری ایران اسلامی در حال شکل گرفتن است و ره آورد آن نابودی مستکبران و بر پایی عدالتی جهانی در دنیا و ظهور منجی موعود حضرت قائم آل محمد ( عجل الله تعالی فی فرجه الشریف ) خواهد بود.
 
این خشم انقلابی مسلمانان جهان نوید بخش شعار اتحدو اتحدو خواهد شد و جای خود را به تفرقه های ساختگی سلفی ها و وهابی ها خواهد داد که با پول های عربستان و قطر و به سردمداری امریکا و رژیم اسرائیل شکل گرفته اند وعده الهی برای درهم کوبیدن ستم گران و ظالمان در در حال تحقق است.
 
از نفوذ رژیم صهیونیستی در ارکان تصمیم گیری های قدرت های بزرگ کاسته شده است ، شبکه های الجزیره و العالم و بی بی سی غیره... نفوذ و کارآیی خود را در فریب و وارونه جلوه دادن حقایق از دست داده اند و دیگر همچون گذشته نخواهند توانست به رواج فرقه های وهابیت و سلفی گری بپردازند مخاطبان آنها آگاهتر از گذشته شده اند.
 
نفوذ سلفی ها و وهابی ها که تا دیروز تهدیدی برای امنیت مسلمانان و غیر مسلمانان منطقه و جهان به شمار میرفت امروز با روشن بینی و روشنگری اسلامی روز به روز از قدرت جهنمی او کاسته میشود چرا که الگوی ایران پیش روی ملت های مسلمان قرار گرفته است در سوریه این مسئله خودش را به خوبی نشان داده است هم اینک در سوریه همه مردم مسلمان و ادیان دیگر به خوبی میدانند که ناآرامی های سوریه و کشتار زنان و کودکان و مردم بی گناه صرفا یک مسئله سیاسی است که از طرف سران مرتجع عربی پیگیری میشود که میخواهند با پول های نفتی و باد آورده خود جلو ورود انقلاب های عربی و بیداری اسلامی را به داخل خاک خود را بگیرند و این مسئله را به خارج ازسرزمین های خود کشانده اند تا بتوانند مردم خود را همچون گذشته در تبلیغات کاذب و گمراه کننده خود قرار بدهند.
 
این فرقه ها میخواهند اندیشه های انسانی و نمادهای اسلامی به ارث رسیده در طول تاریخ بشریت را محو و نابود کنند اینها از دین سوء استفاده میکنند تا دیکتاتوری و کشتن انسان های بی گناه را به حق جلوه دهند تا به حکومت های نامشروعشان مشروعیت ببخشند ، برای فرار از حقانیت انقلاب اسلامی ایران ترس از ایران شیعی را در بوق و کرنا میکنند و جریان های اسلامی در منطقه را با پول میخرند و این جنبش های نورسیده و بی بهره از عقل را به ابزاری برای مقابله با بیداری اسلامی و جلوگیری از انقلاب های عربی به داخل سرزمین های خود قرار میدهند.
 
این جریان ها نتیجه نامیمون سیاست خارجی عربستان و قطر هستند که نه برای مسلمانان که برای همه بشریت و صلح جهانی هم خطرناکند این جریانات به دستور روسای عربستانی و قطری خود نابودی ارتش و نظام سوریه را که سالهاست در خط مقدم و خاکریز اول جنگ با رژیم صهیونیستی است را در دستور کار خود قرار داده اند این هسته های بی مغز که هیچ بهره ای از عقل و خرد نبرده اند تا به حال یک گلوله به طرف اسرائیل شلیک نکرده اند و از عوامل اصلی تفرقه و اختلاف میان مسلمانان هستند و خدمت اصلی این سران مرتجع عربی فقط به سلطه طلبان جهانی و رژیم صهیونیستی است تا جایی که موسسه النور القابضه قطر که از پشتیبانی مفتی سرشناس قطری یوسف قرضاوی ملحد و شاهزادگان و سران قطری برخوردارند پول ساخت فیلم اهانت به شخصیت بی نظیر مسلمانان و جهانیان حضرت محمد ( ص ) را میدهند این شاهزادگان عربی این تفاله های سازشکار برای نوکری امریکا و رژیم صهیونیستی از هم پیشی گرفته اند و حتی حاضر شدند برای خوش خدمتی به دشمنان اسلام پدران خود را از قدرت به زیر بکشند تا بهتر به اربابان خود خوش خدمتی بکنند چه کسی باور میکند حکومت های مرتجع و شاهزادگان دیکتاتور عربی نگران دموکراسی در سوریه باشند و برای مردم سوریه دل بسوزانند اینها حاضرند حمام های خون به راه بیندازند تا چند صباحی بیشتر به حکومت های وابسته و ننگین خود ادامه بدهند که بزودی و به خواست خدای بلند مرتبه این حیوانات انسان نما به دست نیروهای انقلابی مسلمان شکار خواهند شد ، انشالله.

پرسش پیامبر ( ص ) از امت خود

پیامبر اكرم صلی الله علیه وآله :

أنا أوّلُ وافِدٍ علَى العَزیزِ الجَبّارِ یَومَ القِیامَةِ وكِتابُهُ وأهلُ بَیتی ثُمّ اُمَّتی، ثُمّ أسألُهُم: ما فَعَلتُم بكِتابِ اللَّهِ وبأهلِ بَیتی؟

من و كتاب خدا و اهل بیت من، نخستین گروهى هستیم كه در روز قیامت بر خداى عزیز جبار وارد مى‏شویم و سپس امت من. آنگاه من از آنها مى‏پرسم كه با كتاب خدا و اهل بیتم چه كردید؟

سیاست روزمرتبط با: سیاسی ,
برچسب‌ها: سیاسی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
محمد فرضی پنجم مهر 91 21:09
با سلام خدمت شما.
بله به اسم آزادی هر توهین و هر کاری بر علیه دین مبین اسلام که می خواهند انجام می دهند ولی اگر کسی در مورد آنها مثلا مساله هولوکاست فقط تحقیق کند مجرم نامیده شده و در زندان می افتد.
موفق باشید.
مومنی چهارم مهر 91 15:00
سلام
ممنون از جضورتون
خدا لعنت کند عاملان این جنایت را
محمد دوم مهر 91 17:26
سلام خسته نباشید در پی توهین به پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم تصمیم به یک جنبش خود جوش گرفتیم تا از این طریق از این طریق از پیامبر مهربانی دفاع و حمایت کنیم و لوگو و کد گوشه نما از کار های اصلی این جنبش است که با حمایت دوستان لوگو و کد گوشه نمای بیشتری قرار می دهیم اما مزاحم شدیم بگوییم امیدواریم شما از ما با گذاشتن پستی که تلیغ این کار را کند حمایت کنید که این کار حمایت از رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم است و در ثواب این کار شما هم سهیم شوید منتظر جوابتان هستیم.لبیک یا رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم

ما امیدواریم بچه مذهبی ها حداقل حمایت کنند

http://hojat-allah.blogfa.com/post-109.aspx
اتاق سی یکم مهر 91 14:27
سلام
مطلب زیبائی بود

با "اولین روز مدرسه" بروزم
اکبر یکم مهر 91 09:43
همچنین پیامبر گرامی اسلام درباره اهمیت دینداری در آخرالزمان فرموده است:"...گروهی دین خود را به بهای ناچیز و متاع اندك می فروشند. كسی كه در آن روز به دین خود چنگ زده و پای بند است، همانند كسی است كه گلوله ای از اتش را در دست گرفته یا بوته ای از خار را در دست می فشرد".
مومنی سی و یکم شهریور 91 19:58
سلام
بله همینطوه از ازل تا به ابد بهترین مخلوق پیامبر اکرم صلی الله علیه واله وسلم است
ریحون سی و یکم شهریور 91 11:47
پیامبر در دلهای ماست...
تبت یدی ابی لهب.
9 دی سی ام شهریور 91 12:42
سلام.هر وقت به مقدسات ما توهین می شود تازه بیدار می شویم ولی بعد از مدتی از تب و تاب می افتیم.[بهم سر بزن
نویدی سی ام شهریور 91 11:17
من و كتاب خدا و اهل بیت من، نخستین گروهى هستیم كه در روز قیامت بر خداى عزیز جبار وارد مى‏شویم و سپس امت من. آنگاه من از آنها مى‏پرسم كه با كتاب خدا و اهل بیتم چه كردید؟سلام دوست عزیز این سخن پیامبر گویای همه چیز است .به امید نابودی همه دشمنان اسلام بی صبرانه برای ظهور آقا لحظه شماری می کنم . التماس دعا.
سربازکوچولوی آقا بیست و نهم شهریور 91 23:54
سلام همسنگر
خدا قوت.فیلم رو دیدی؟من دیدم واقعا فیلم چرتی بود خیلی مذخرف درست کرده بودند،امریکا و اسرائیل با این کار گور خودشون رو کندیدند

متن زیبایی بود

به امید صبح ظهور
بــاولـایــت ، تــا شـــهــادت ، بـــا بـــصــیــرت
بــاولـایـت زنـده ایـم ، تـازنـده ایـم ، رزمـنـده ایـم
یاعلی
شهاب بیست و نهم شهریور 91 22:49
اگر دیروز ریختن اشغال بر روی سروصورت مبارک پیامبر(ص) ، مانع ترویج اسلام میشد، اکنون توهین به پیامبر و کشیدن کاریکاتور پیامبر (ص) هم مانع ترویج اسلام میشود!!
فان حزب الله هم الغالبون
رضا بیست و نهم شهریور 91 20:54
سلام بر شما
دلمان غرق عزاست اما می دانیم که بزودی نام و یاد محمد(ص) بر جهان، مسلط خواهدشد...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.